20$ od BonFi

BonFi rozdaje 200 szczęśliwym uczestnikom tokeny BNF o wartości 20 $. Wykonaj zadania w mediach społecznościowych i prześlij swoje dane do bota Telegram, aby mieć szansę na odebranie tokenów. Trzech użytkowników o największej ilości poleceń otrzyma również tokeny BNF o wartości do 1000 $. 

Co zrobić, aby wziąć udział w airdropie?

1. Rozpocznij czat z botem Telegram

2. Dołącz do ich grupy Telegram

3. Zaobserwuj BonFi na Twitterze i zretweetuj ten tweet używając hasztagów #BNF #ICO #cryptocurrencies #BTC #ETH oraz otaguj swoich znajomych. 

4. Zaobserwuj ich Reddit, zagłosuj na ten post i skomentuj używając hasztagów #BNF #ICO #cryptocurrencies #BTC #ETH i oznacz swoich znajomych. 

5. Zaobserwuj ich Medium, zagłosuj na ten post i skomentuj za pomocą hashtagów #BNF #ICO #cryptocurrencies #BTC #ETH i oznacz swoich znajomych.

6. Prześlij swoje dane dla bota. 

7. Tokeny zostaną rozdane 1 listopada 2020. 

UWAGA!

Aby zakwalifikować się do odbioru nagród, musisz wykonać wszystkie wymienione zadania w mediach społecznościowych i przesłać swoje dane na ich oficjalnym bocie Telegram w celu dalszej weryfikacji.

200 szczęśliwych uczestników, którzy ukończyli wszystkie zadania, otrzyma tokeny BNF o wartości 20 USD. Możesz również polecić znajomym, aby wzięli udział w giveawayu, a 3 najlepszych polecających z największą liczbą poleceń otrzyma tokeny BNF o wartości do 1000 $. Swój ranking poleceń możesz śledzić tutaj