Blog image

Airdropy USDT od CoinMarketCap

14 czerwca 2021 12:01

    CoinMarketCap rusza z ekskluzywnymi airdropami, w których, nawet co tydzień, do odebrania są darmowe $USDT. Sprawdźcie co musicie zrobić, aby wziąć udział. 

    CoinMarketCap to, założona w 2013 roku, najpopularniejsza na świecie witryna do śledzenia cen kryptowalut. Jej misją jest umożliwienie zapozniania się z kryptowalutami użytkownikom na całym świecie poprzez zapewnienie im dostępu do bezstronnych, wysokiej jakości i dokładnych informacji w celu wyciągania własnych, świadomych wniosków. 

    CoinMarketCap to jednak nie tylko miejsce, w którym możecie śledzić aktualne ceny kryptowalut - to również miejsce, w którym możemy zgarnąć nasze darmowe kryptowaluty. CMC w swoim programie Earn oferuje nam możliwość zdobywania darmowych kryptowalut poprzez naukę. Od niedawna CMC organizuje również na swojej stronie airdropy. To jednak nie wszystko - w czerwcu CMC rusza z airdropami, w których, nawet co tydzień, do zgarnięcia są darmowe $USDT. Wzięcie udziału jest bardzo proste. Instrukcje krok po kroku znajdziecie poniżej. 

1. Weekly Watchlist Airdrop Event

    Utwórz swój Watchlist na CoinMarketCap, aby mieć szansę na wygraną w cotygodniowych airdropach USDT! Wszystko, co musisz zrobić, to przesłać adres URL swojej publicznej listy. Możesz również zwiększyć swoje szanse na wygraną, udostępniając link do swojej listy w mediach społecznościowych (Twitter/Facebook/Reddit/itp.)

  Airdrop odnawia się co tydzień, możecie więc wziąć udział ponownie - co tydzień.  Aktualna pula nagród wynosi 250 USD co tydzień (pula nagród będzie okresowo zwiększana). 

Pula nagród:

 1. miejsce: 125 USD
 2. miejsce: 75 USD
 3. miejsce: 50 USD


[Jak wziąć udział w Airdropie]


1. Stwórz swoją listę (dodaj min. 3 kryptowaluty)
2. Ustaw swoją listę jako „PUBLICZNĄ” 
3. Rozwiąż „Quiz” (tylko użytkownicy, którzy poprawnie odpowiedzą na wszystkie pytania quizu, kwalifikują się do wyboru)

Odpowiedzi do quizu:

1. Where can Users Track Trending Coins on CoinMarketCap? Watchlist

2. Where can Users Track their Profits on CoinMarketCap? Portfolio

3. Where can Users Learn about Crypto on CoinMarketCap? Alexandria


4. Prześlij adres URL swojej publicznej listy do tego formularza

Pamiętajcie, aby ustawić listę jako publiczną

[Podziel się swoją listą w mediach społecznościowych]


    Udostępnij adres URL swojej listy w mediach społecznościowych (Twitter/Facebook/Reddit itd.) i prześlij link do posta z Twoim udostępnionym linkiem, aby otrzymać dodatkowy bonus
– +1 punkt za udostępnienie adresu URL swojej listy
– +1 punkt za udostępnienie zrzutu ekranu swojej listy
– +2 punkty za wykonanie tych dwóch kroków 

Swoje listy możecie udostępniać na Facebooku, Twitterze, Youtubie, Instagramie, Telegramie czy Reddicie CoinMarketCap

[Limitowany Event NFT od CoinMarketCap - Czerwiec]

    Biorąc udział w Weekly Watchlist Airdrop Event macie szansę na zdobycie limitowane NFT CoinMarketCap. Wystarczy, że w formularzu airdropa podacie swój adres portfela ERC-1155. [OPCJONALNIE]

2. Monthly Portfolio Airdrop Event

    Stwórz swoje Portfolio na CoinMarketCap, aby mieć szansę na wygraną w comiesięcznych airdropach USDT! Wystarczy utworzyć „Portfolio”, a następnie wypełnić formularz airdropa. Aby zwiększyć szansę na wygraną, udostępniij screenshota swojego portfolio w mediach społecznościowych. 

Airdrop odnawia się co miesiąc, a aktualna pula nagród wynosi 1000 USD co miesiąc (pula nagród będzie okresowo zwiększana).

Pula nagród:

 1. miejsce: 500 USD
 2. miejsce: 200 USD
 3. miejsce: 150 USD
 4. miejsce: 100 USD
 5. miejsce: 50 USD
 6. miejsce: 50 USD
 7. miejsce: 20 USD
 8. miejsce: 20 USD
 9. miejsce: 20 USD
 10. miejsce: 20 USD

[Jak wziąć udział w Airdropie]

1. Utwórz swoje portfolio (dodaj min. 2 kryptowaluty)

2. Prześlij swój adres email używany do logowania na CoinMarketCap do formularza airdropa

3. Rozwiąż „Quiz”  (tylko użytkownicy, którzy poprawnie odpowiedzą na wszystkie pytania quizu, kwalifikują się do wyboru)

Odpowiedzi do quizu:

1. Where can Users Track their Profits on CoinMarketCap? Portfolio

2. Which Cryptocurrency has the Largest Market Cap? Bitcoin

3. What does DeFi Stand for? Decentralized Finance

Udostępnij screenshota swojego portfolio w mediach społecznościowych  i prześlij link do swojego posta z udostępnionym screenem, aby otrzymać bonusowy punkt. Swoje portfolio możecie, tak jak w przypadku pierwszego airdropa, udostępniać na Facebooku, Twitterze, Youtubie, Instagramie, Telegramie czy Reddicie CoinMarketCap

3. Bitcoin Price Prediction Event

    Z okazji uruchomienia funkcji przewidywania cen kryptowalut, CoinMarketCap organizuje comiesięczny event przewidywania ceny Bitcoina. Prześlij swoje prognozy cenowe dla Bitcoina na 30 czerwca 2021 (23:59:59 UTC), aby wziąć udział i mieć szansę na nagrody w USDT! Wygrywa użytkownik z najtrafniejszą prognozą. Możecie również udostępnić swoje prognozy z mediach społecznościowych z hashtagiem #CoinMarketCapPredicts, aby mieć szanse na dodatkowe nagrody. 

Pula nagród: 

 1. pierwsza najbliższa prognoza: 600 USDT
 2. druga najbliższa prognoza:  150 USDT
 3. trzecia najbliższa prognoza: 50 USDT

[Jak wziąć udział w Airdropie]

1. Odwiedź CoinMarketCap

2. Prześlij swoją prognozę ceny dla Bitcoina na 30 czerwca 2021 (23:59:59 UTC) tutaj (zgłoszenia są przyjmowane do 21 czerwca)

3. Prześlij tą samą prognozę ceny do tego formularza (upewnij się, że przesyłasz tę samą prognozę ceny Bitcoina zarówno na stronie CoinMarketCap, jak i w powyższym formularzu - niewłaściwe przesłane prognozy zostaną zdyskwalifikowane z tego wydarzenia)

4. Rozwiąż „Quiz”  (tylko użytkownicy, którzy poprawnie odpowiedzą na wszystkie pytania quizu, kwalifikują się do wyboru)

Odpowiedzi do quizu:

1. What is the Total Supply of Bitcoin? 21 Milion

2. How is Bitcoin Mined? PoW

3. Who Invented Bitcoin? Satoshi Nakamoto

Możecie również wziąć udział w airdropie poprzez wrzucenie posta w social mediach z hasztagiem #CoinMarketCapPredicts -  wystarczy przesłać link do swojego posta z powyższym hasztagiem w formularzu airdropa. 

Pula nagród: 

 1. 100 USDT
 2. 75 USDT
 3. 25 USDT

    Pamiętajcie, że aby móc wziąć udział w powyższych airdropach musicie być użytkownikami CoinMarketCap oraz zarejestrować się na Binance.