Blog image

Ideą kraników kryptowalutowych jest rozdawanie użytkownikom niewielkich ilości darmowych kryptowalut w zamian za różnego typu interakcje. Ile w takim razie darmowych tokenów udało nam się zgarnąć w lutym korzystając z kraników kryptowalutowych? O tym przeczytasz w naszym, kolejnym już, kranikowym podsumowaniu miesiąca - tym razem lutego. 

Istnieje kilka różnych sposobów na zwiększenie Twoich zasobów kryptowalutowych w 2021 r. Możesz je kupić, wymienić, czy zacząć je stakować. Istnieją jednak prostsze, ale nadal sprawdzone sposoby na budowanie Twojego portfela kryptowalutowego, szczególnie jeśli nie masz funduszy na zdobycie swoich pierwszych kryptowalut - a jednym z nich są kraniki kryptowalutowe, czyli strony internetowe, które rozprowadzają niewielkie ilości kryptowalut za wykonanie prostych zadań. Kraniki nie są sposobem na szybkie wzbogacenie się - im prostsze zadanie, tym mniejsza nagroda. Z drugiej jednak strony nie wymagają od nas większego zaangażowania, a najważniejsza jest przede wszystkim nasza systematyczność. Ile więc darmowych kryptowalut udało nam się zgarnąć w lutym? 

Freebitco.in

Korzystając z kranika bitcoinowego Freebitco.in udało nam się zebrać od początku roku już 0,00003643 BTC, czyli 3642 satoshi - w tym w samym tylko lutym 1487 satoshi. Strona wymaga od nas jedynie przejścia weryfikacji captcha, a rollować możemy co godzinę - z szansą na otrzymanie nawet 200$ w BTC. 

Betfury.io

Z kolei za pomocą Betfury.io udało nam się już zebrać 3746 satoshi, w tym w lutym - 1816 satoshi. Oprócz tego udało nam się zgromadzić takie tokeny jak, Ethereum, BNB, TRX, USDT, BTT, czy BFG. Rollując obecnie możemy zdobyć do 90 satoshi dziennie, a na stronie trwa obecnie specjalny event BNB x2, umożliwiający nam otrzymywanie 2 razy większej ilości tokenów BNB. 

Faucetcrypto.com

Logując się na Faucetcrypto.com i wypełniając proste zadania, takie jak wyświetlanie reklam, udało nam się już zgromadzić 58,046.95 coinów, co daje nam 4726 satoshi. W samym tylko lutym było to aż 2931 satoshi. Kranik warto odwiedzać regularnie i odbierać bonusy za codzienne logowanie. Faucetcrypto nagradza nas również za zdobywanie coraz wyższych poziomów - im wyższy level, tym większe są odbierane przez nas nagrody. 

Pipeflare.io

Korzystając z Pipeflare.io udało nam się już zebrać 0,00541385 tokenów ZEC oraz 957 tokenów FLARE. Kranik umożliwia nam również odbieranie DOGE coinów. Tokeny odbieramy logując się jedynie raz dziennie, a jeśli połączymy nasze konto z mediami społecznościowymi - uzyskamy premię do otrzymywanych tokenów. 

Publish0x

Z kolei za pomocą serwisu blogowego Publish0x rozdającego darmowe kryptowaluty udało nam się w lutym zgarnąć 0,00001203 ETH, 0,0477 AMPL i 0,0007185 tokenów FARM, które zastąpiły rozdawane wcześniej Basic Attention Token (BAT). Od początku roku, korzystając z Publish0x i klikając jedynie 5 razy dziennie, udało nam się więc w sumie odebrać tokeny o wartości niemal 7$.