Blog image

Kraniki kryptowalut to świetny sposób na zainteresowanie nowych użytkowników światem wirtualnych walut poprzez rozdawanie niewielkich ich ilości, zazwyczaj w zamian za wykonanie prostych czynności. Kraniki warto traktować jako wprowadzenie na rynek kryptowalut i zapoznanie się z tematem. Ile w takim razie darmowych tokenów jesteśmy w stanie zdobyć w ten sposób? Sprawdźcie w naszym comiesięcznym podsumowaniu! 

Kraniki kryptowalutowe to jeden z lepszych sposobów na zapoznanie się z ideą kryptowalut - szczególnie jeśli dopiero zaczynasz stawiać swoje pierwsze kroki w tym świecie i szukasz drogi do zdobycia swoich pierwszych kryptowalut na start. Nie wymagają one od nas zazwyczaj większej aktywności niż codzienne logowanie się i odbieranie darmowych tokenów. Ilość darmowych kryptowalut, które możemy za ich pomocą zgarnąć, zależy przede wszystkim  od naszej systematyczności, a czasami nawet od szczęścia :)  

    Z kraników korzystamy już nieprzerwanie od początku roku i zaczynamy już zauważać, że dzięki regularnemu odwiedzaniu tych serwisów, nasz stan naszych portfeli kryptowalutowych stale się powiększa. Sprawdźcie, ile darmowych kryptowalut udało nam się uzbierać do tej pory. 


Freebitco.in

Korzystając z kranu bitcoinowego Freebitco.in udało nam się zebrać od początku roku już 5459 satoshi - w samym tylko miesiącu marcu było to ponad 1800 satoshi. Rollować możemy co godzinę, przechodząc jedynie weryfikację Captcha, a jeśli będziemy mieli szczęście do wygrania jest nawet 200 $ w BTC. 

Betfury.io

Za pomocą Betfury, czyli platformie i-gamingowej, udało nam się już zebrać ponad 8000 satoshi, a miesiąc marzec był zdecydowanie pod tym względem rekordowy - zgarnęliśmy ponad 4500 satoshi. Oprócz tego kranik rozdaje takie kryptowaluty jak Ethereum, BNB, TRX, USDT, BTT, czy BFG. Na stronie cały czas trwa specjalny event  BNB x2, który umożliwia nam zdobycie 2 x większej ilości darmowych tokenów. 

Faucetcrypto.com

Z kolei odwiedzając regularnie serwis Faucetcrypto.com zgromadziliśmy już w sumie prawie 13000 satoshi. W marcu było to znowu rekordowe 8039 satoshi. Warto pamiętać o codziennym logowaniu się i odbieraniu bonusu oraz punktów doświadczenia, które pozwalają nam na podwyższanie naszego poziomu - a im wyższy poziom, tym większe odbierane przez nas nagrody. 

Publish0x

Publish0x to platforma blogowa oparta na kryptowalutach, gdzie zarówno autorzy treści, jak i ich czytelnicy otrzymują darmowe kryptowaluty. Platforma daje nam możliwość umieszczania własnych wpisów, ale przede wszystkim pozwala na odbieranie darmowych tokenów. Wymaga od nas tylko 5 kliknięć dziennie, a do tej pory udało nam się zgromadzić tokeny o wartości prawie 9$.