Comiesięczne nagrody w BTC od Crypto Challenge

Czym jest Crypto Challenge?

Crypto Challenge App to łatwa w użyciu i darmową gra autorstwa Swissborg, która pozwala użytkownikom uczyć się o Bitcoinie bez inwestowania żadnych pieniędzy. Zasada jej działania jest prosta: użytkownicy przewidują, czy cena Bitcoina wzrośnie, czy spadnie w ciągu najbliższych 24 godzin i wybierają liczbę punktów, które są gotowi zaryzykować. Im więcej punktów zdobędą, tym wyższa ich pozycja w rankingu i większa szansa na wygranie nagród w BTC.

Crypto Challenge to comiesięczna rywalizacja z nagrodami wypłacanymi 1000 najlepszych graczy - przewiduj kurs Bitcoina i zdobywaj darmowe BTC.

Odliczanie serii rozpoczyna się pierwszego dnia każdego miesiąca i kończy ostatniego dnia miesiąca. Użytkownicy mogą dołączyć do serii w dowolnym momencie po rozpoczęciu odliczania. Ostatniej prognozy serii można dokonać w przedostatnim dniu każdego miesiąca.  Za każdym razem, gdy postawisz prognozę kursu BTC podczas serii, Twój ranking zostanie wskazany w sekcji Tabeli Liderów.

Po zakończeniu jednej serii rozpocznie się nowa, a wyniki graczy z poprzednich serii zostaną zresetowane.

Co zrobić, aby wziąć udział?

  1. Pobierz aplikację Crypto Challenge na Android/iOS 
  2. Zarejestruj się i użyj unikalnego kodu bonusowego ROD3O4I, aby otrzymać dodatkowe 1000 punktów
  3. Przewiduj kurs Bitcoina i zdobądź swój udział w puli BTC o wartości 2,500 USD (przewidując, obstawiasz punktami - punkty nie mają żadnej wartości, ale pomagają uzyskać wyższą rangę)
  4. Pobierz swój kod polecający z aplikacji, a Ty (i znajomy, któremu polecisz aplikację) zdobędziecie 1000 punktów, gdy Twoi znajomi zarejestrują się za pomocą Twojego kodu (możesz zdobyć maksymalnie 10,000 punktów z poleceń na serię)
  5. Aby dołączyć do serii i przesłać swoje przewidywania dla ceny BTC, odwiedź sekcję prognozy w aplikacji, którą można znaleźć, naciskając ikonę góra/dół pośrodku aplikacji.

Im więcej masz punktów, tym wyższą otrzymasz rangę, a tym samym większą nagrodę już po zakończeniu trwającej serii. Nagrody w BTC zostaną podzielone tylko między 1000 najbardziej aktywnych graczy. Nagrody zostaną przekazane do Twojego portfela w aplikacji Wealth.

Dodatkowo możesz się zarejestrować w głównej aplikacji SwissBorg – gdzie do zdobycia jest losowa zdrapka o wartości do 100 € za rejestrację.

UWAGA! Poleć aplikację ponad 50 znajomym i zakwalifkuj się do puli dodatkowych nagród o wartości 2000 USD (wypłacane w CHSB pod koniec serii).


 Darmowe Kryptowaluty znajdziesz także na Facebooku i Twitterze