Comiesięczne darmowe BAT

Comiesięczne darmowe tokeny BAT za używanie Brave

 

Jak odebrać darmowe BAT na komputerze:

1Pobierz i zainstaluj przeglądarkę Brave na swoim komputerze. 

2. Uruchom przeglądarkę Brave i kliknij trójkątne logo BAT obok paska adresu.

3. Pojawi się wyskakujące okienko, w którym włączasz nagrody, klikając „Dołącz do nagród”.

4. Teraz przejdź do ustawień nagród z wyskakującego okienka lub wpisując "brave://rewards/" i upewnij się, że przełącznik "Reklamy Brave" jest włączony.

5. Od teraz będziesz otrzymywać oferty w formie powiadomień w czasie, który przeglądarka uzna za odpowiedni i nie zakłócający pracy.

6.Wystarczy zaangażować się w te powiadomienia, przeglądać reklamy, a otrzymasz 70% udziału w przychodach z oglądanej reklamy, a Brave otrzyma tylko pozostałe 30%.

7. Raz na miesiąć możesz odebrać zgromadzone tokeny. BAT mogą być automatycznie przekazywane co miesiąc na najczęściej odwiedzane strony lub wykorzystywane do dawania napiwków ulubionym twórcom lub znajomym. Wkrótce będzie można również korzystać z BAT w przypadku treści premium, a także wymienić je na nagrody w świecie rzeczywistym, takie jak pobyty hotelowe, kupony restauracyjne i karty podarunkowe. Brave pracuje również nad opcją pozwalającą użytkownikom wycofać BAT z portfeli na użytek własny, zamieniając BAT na lokalną walutę fiducjarną za pośrednictwem partnerów giełdowych.

8. Więcej na ten temat znajdziesz tutaj.


 

Jak odebrać darmowe BAT na telefonie:

1. Pobierz przeglądarkę Brave na urządzenie z Androidem lub iOS.

Krok 2 może być włączony w nowszych wersjach automatycznie

2. Przejdź do paska wyszukiwania w aplikacji Brave do przeglądarki i wpisz chrome:// flags

Wyszukaj "Rewards" lub "Nagrody" i kliknij przycisk „Domyślne”, a następnie wybierz „Włączone”.

3 .Kliknij "Uruchom ponownie teraz”, a gdy to zrobisz, w interfejsie przeglądarki Brave pojawi się ikona BAT.

4. Teraz możesz wykonać te same kroki, jak w instrukcji na komputery, aby kwalifikować się do otrzymania tokenów o wartości 25-40 tokenów BAT

5. Aby uzyskać więcej informacji, obejrzyj ten film.

 

 

Basic Attention Token (BAT) to token oparty na Ethereum oraz dodatkowo jednostka wymiany na cyfrowej platformie reklamowej opartej na blockchain. Platforma będzie bezpośrednio połączona z przeglądarką Brave. BAT stworzono w celu poprawy wizerunku reklamy w formie cyfrowej, która obecnie wg twórców BATa jest opanowana przez oszustów, pośredników, reklamodawców. W systemie BAT użytkownik będzie dostawał mniejszą ilość reklam ale za to będą one bardziej trafione.

 

Swoje tokeny BAT możesz wymienić na złotówki na polskiej giełdzie kryptowalut BitBay.