Darmowe GRT od CoinMarketCap

The Graph to protokół indeksowania służący do wykonywania zapytań dotyczących danych w sieciach takich jak Ethereum i IPFS, obsługujący wiele aplikacji zarówno w DeFi, jak i szerszym ekosystemie Web3. Każdy może budować i publikować otwarte interfejsy API, zwane podgrafami, do których aplikacje mogą wysyłać zapytania za pomocą GraphQL w celu pobierania danych z blockchaina.

W ramach kampanii Learn & Earn CoinMarketCap x The Graph rozdają członkom społeczności darmowe GRT. Obejrzyj serię filmów, dowiedz się jak działa zdecentralizowana sieć The Graph i zdobądź darmowe tokeny GRT. 


Jak zdobyć darmowe tokeny GRT od CoinMarketCap?


1. Zarejestruj się na CoinMarketCap.

2. Następnie zarejestruj się na Binance (musisz przejść proces weryfikacji KYC i weryfikacje adresu zamieszkania.)

3. Kliknij w "Get started" i obejrzyj 3 filmy jeden po drugim, a następnie rozwiąż Quiz (odpowiedzi znajdziesz poniżej)

Użytkownicy, którzy poprawnie odpowiedzą na pytania quizu, otrzymają tokeny GRT o wartości 8 USD na użytkownika z puli 1,000 000 tokenów GRT do rozdania (na zasadzie - kto pierwszy, ten lepszy). 


Odpowiedzi do quizu:

  1. What is the total supply of The Graph? Odp: 10,000,000,000
  2. What is The Graph? Odp: An indexing protocol for organizing blockchain data
  3. What are subgraphs? Odp: Open APIs that anyone can query 
  4. What's the query language used for subgraphs? Odp: GraphQL
  5. What do curators do? Odp:  Signal on quality subgraphs by depositing GRT (The Graphs native token) in return for curation shares
  6. What are Indexers? Odp:  Node operators that index data and serve queries 
  7. Why do indexers have to stake GRT? Odp: For economic security so if they misbehave they can be slashed (lose their GRT)
  8. By delegating GRT to Indexers what can you do? Odp: Help secure the network and make sure there are plenty of indexers to serve and process data for the crypto economy

Darmowe Kryptowaluty znajdziesz także na Facebooku i Twitterze

KYC to w pełni bezpieczny i regulowany prawem proces, w którym firma weryfikuje tożsamość klientów, aby ocenić ich wiarygodność. Celem KYC jest zapobieganie wykorzystywaniu firm do prania pieniędzy.