Darmowe LBRY Credits od LBRY.TV

LBRY.TV to zdecentralizowany odpowiednik usług YouTube, Netflix, czy Apple TV. Usługa w przeciwieństwie do np. YouTube nie jest kontrolowana przez jedną firmę. Posiada ona zdecentralizowany protokół z otwartym kodem źródłowym kontrolowanym przez samych użytkowników. LBRY jest wolne od cenzury i kontroli treści.

LBRY.tv oferuje możliwość zdobywania tokenów LBRY Credits dzięki aktywności na portalu oraz publikacji autorskiego contentu. 


Co zrobić, aby zacząć zdobywać darmowe LBRY Credits?

1. Zarejestruj się za pomocą naszego linku (otrzymasz 15 bonusowych tokenów LBC)

2. Załóż swoje konto weryfikując swój adres email i nr telefonu. 

3. Zapoznaj się z zakładką "Rewards" - znajdziesz tam zadania, za które otrzymasz darmowe LBC. Korzystaj z serwisu i zarabiaj LBC za aktywność. 

Istnieje kilka sposobów na zdobycie tokenów LBC:

1. “LBRY Rewards” - wystarczy, że w prawym górnym rogu wejdziesz w  zakładkę “Rewards”, a otrzymasz informacje, w jaki sposób możesz zarobić dodatkowo za aktywność typu oglądanie treści, publikowanie contentu, obserwowanie innych użytkowników i kanałów LBRY

2. Zapraszanie nowych użytkowników - za każdego nowego użytkownika  otrzymasz 15 LBC

3. Tips - LBRY udostępnia możliwość dawania napiwków (tips) w formie podziękowania twórcom za dodaną treści i ich wsparcie, gdy materiały udostępniane są bezpłatnie.

4. Publikowanie contentu - istnieje również możliwość udostępniania treści płatnych, do których to użytkownik otrzyma dostęp jedynie po zapłacie z wykorzystaniem LBRY Credits. Kiedy publikujesz własne treści w sieci LBRY, możesz ustawić dla nich wybraną cenę LBC. Na LBRY można zarabiać pobierając opłatę od użytkowników za dostęp do m.in: poradników w formie PDF, autorskich ebooków, kursów video, podcastów audio,czy tutoriali. Dodatkowo twórcy LBRY otrzymują miesięczne nagrody w postaci tokenów LBC, jeżeli posiadają minimum 1000 subskrybentów

Więcej informacji na temat LBRY.tv znajdziesz w tym poście oraz w sekcji najczęściej zadawanych pytań.

Darmowe Kryptowaluty znajdziesz także na Facebooku i Twitterze

 

To jeden ze sposobów, w jaki użytkownicy LBRY mogą uzyskać LBC. Możesz zdobywać nagrody za m.in. oglądanie treści, śledzenie kanałów, publikowanie treści, zachęcanie innych użytkowników do śledzenia twoich kanałów, zapraszanie innych do dołączenia do LBRY

Możesz zdobyć 15 LBC za zapraszanie innych do korzystania z LBRY. Zaproś nowych użytkowników przez e-mail lub spersonalizowany link, który znajdziesz w zakładce "Invites". Do nagrody kwalifikuje się zarówno osoba zapraszająca, jak i osoba zaproszona.

LBC są dostępne do wymiany na m.in Bittrex, Hotbit / USDT, CoinEx BTC / USDT, Upbit, Coinspot