Darmowe SHARD od CoinMarketCap

Shard to globalny, zdecentralizowany, interoperacyjny projekt typu open source, dostępny dla każdego w sieci Ethereum i Binance Smart Chain. Projekt skupia się na zapewnieniu wszystkim możliwości korzystania z technologii blockchain, koncentrując się na budowaniu przyszłości i poprawie dostępności, decentralizacji i interoperacyjności zasobów cyfrowych. Shard jest rdzeniem innowacyjnego ekosystemu z szeroką gamą narzędzi i korzyści dla wszystkich posiadaczy, w zaawansowanych zdecentralizowanych platformach finansowych i protokołach.

CoinMarketCap x Shard rozdają członkom społeczności 20,000 darmowych SHARD. Wykonaj proste zadania w mediach społecznościowych i prześlij swoje dane, aby mieć szansę na zdobycie 20 SHARD.


Co zrobić, aby otrzymać darmowe SHARD?

1. Zarejestruj się na CoinMarketCap

2. Otwórz stronę airdropa, kliknij "Join airdrop" i wykonaj wymagane zadania:

3. Prześlij swoje dane do formularza airdropa 

UWAGA! Spośród uczestników airdropa zostanie wylosowanych 1000 użytkowników , którzy w ciągu 7 dni od zakończenia airdropa otrzymają darmowe SHARD. 

Darmowe Kryptowaluty znajdziesz także na Facebooku i Twitterze

Pobierz Trust Wallet. Po utworzeniu portfela kliknij [Smart Chain] - [Receive], aby znaleźć swój adres BSC. Możesz dotknąć kodu QR, aby skopiować adres, lub kliknąć [Share], aby udostępnić swój adres.

Więcej od CoinMarketCap