Nawet do 100 € od SWISSBORG

SwissBorg to fintech z siedzibą w Lozannie w Szwajcarii. Po zebraniu 50 milionów dolarów dzięki ICO w 2018 roku, SwissBorg buduje platformę do zarządzania kryptowalutą. 

SwissBorg rozdaje darmowe tokeny CHSB. Weź udział w airdropie, aby otrzymać do 100 € w Swissborg Token (CHSB) za pobranie aplikacji Wealth i do 100 € za każde polecenie. 


Co zrobić, aby wziąć udział? Instrukcja krok po kroku

Do rozdania tokeny CHSB o wartości do 100 $ za pobranie aplikacji:

1. Pobierz aplikację Wealth na Androida/iOS podając swój numer telefonu za pomocą tego linku (pamiętaj, aby użyć dokładnie tego linku, zamiast pobierać aplikację bezpośrednio z Apple Store lub Google Play, w przeciwnym razie nie otrzymasz darmowego bonusu w CHSB)

2. Zarejestruj się i przejdź weryfikację KYC poziomu 1.

3. Złóż minimalny depozyt w wysokości 50 € lub równowartość w dowolnej obsługiwanej walucie lub kryptowalucie

Otrzymasz zdrapkę o wartości od 1 do 100 € w CHSB. Zdobądź również zdrapkę za każdego poleconego, który pobierze aplikację z twojego linku i wykona powyższe zadania.

Środki które wpłacisz i otrzymasz ze zdrapki możesz w dowolnym okresie wypłacić.

Wypłata otrzymanych w aplikacji nagród wiąże się z pobraniem przez Swissborg opłaty. Szczegółowe informacje na ten temat znajdziesz tutaj.

Więcej informacji na temat airdropa znajdziesz tutaj oraz w sekcji najczęściej zadawanych pytań.


Darmowe Kryptowaluty znajdziesz także na Facebooku i Twitterze

Swissborg to szwajcarski fintech, którego celem jest zostanie pierwszą platformą zarządzania majątkiem w kryptowalutach opartą na technologii blockchain.

Ze względu na oferowane nagrody aplikacja SwissBorg Community dostępna jest TYLKO dla osób z kwalifikujących się krajów (w tym Polska) i mających co najmniej 18 lat.

CHSB (SwissBorg Network Token) to wielozadaniowy token używany do uczestnictwa w sieci SwissBorg.

KYC to w pełni bezpieczny i regulowany prawem proces, w którym firma weryfikuje tożsamość klientów, aby ocenić ich wiarygodność. Celem KYC jest zapobieganie wykorzystywaniu firm do prania pieniędzy.