Nawet do 100 € od SWISSBORG

SwissBorg to fintech z siedzibą w Lozannie w Szwajcarii. Po zebraniu 50 milionów dolarów dzięki ICO w 2018 roku, SwissBorg buduje platformę do zarządzania kryptowalutą. 

SwissBorg rozdaje darmowe tokeny BTC i CHSB. Weź udział w pierwszym airdropie, aby otrzymać swój udział w BTC wartych 500 000  € oraz bezpłatne tokeny CHSB, pobierając aplikację społecznościową i wykonując proste zadania. Weź również udział w drugim airdropie, aby otrzymać do 100 € w Swissborg Token (CHSB) za pobranie aplikacji Wealth i BTC o wartości do 100 € za każde polecenie. 


Co zrobić, aby wziąć udział? Instrukcja krok po kroku:
UWAGA! Aby otrzymać zdrapkę (airdrop #2) należy wpłacić co najmniej 50 € w dowolnej kryptowalucie. 

Airdrop #1: Do rozdania do 500 000 $ w BTC + do 250 tokenów CHSB:

1. Pobierz aplikację Swissborg Community na Android/iOS (pamiętaj, aby pobrać aplikację Swissborg Community, a nie Swissborg - nie są to te same aplikacje!)

2. Zarejestruj się i użyj unikalnego kodu bonusowego 3KJEMWQ, aby otrzymać dodatkowe 3000 punktów

3. Przewiduj kurs Bitcoina i zdobądź swój udział w puli BTC do 500 000 $ (przewidując, obstawiasz punktami - punkty nie mają żadnej wartości, ale pomagają uzyskać wyższą rangę; zdobyte punkty nie mogą być wymieniane na giełdach ani przesyłane z jednego konta na drugie)

4. Odblokuj osiągnięcia i zbieraj odznaki, aby zdobyć 250 tokenów CHSB (na dzień dzisiejszy ich wartość wynosi ok. 750 zł 1000 zł!)

5. Pobierz swój kod polecający z aplikacji, a Ty (i znajomy, któremu polecisz aplikację) zdobędziecie 3000 punktów, gdy Twoi znajomi zarejestrują się za pomocą Twojego kodu

Im więcej masz punktów, tym wyższą otrzymasz rangę, a tym samym większą nagrodę już po zakończeniu airdropa. Nagrody w BTC zostaną podzielone tylko między 20 000 najbardziej aktywnych graczy. 

Nagrody zostaną przekazane do Twojego portfela w aplikacji Wealth w ciągu 90 dni od zakończenia airdropa. Dlatego przed dystrybucją należy przejść weryfikację KYC poziomu 1 w aplikacji Wealth. 

UWAGA! Wygenerowane nagrody podlegają minimalnemu okresowi przechowywania wynoszącemu 12 miesięcy i nie będą dostępne do wypłaty ani wymiany w aplikacji SwissBorg Wealth w tym okresie.  Dotyczy tylko to nagród z Airdrop #1.


Airdrop #2: Do rozdania tokeny CHSB o wartości do 100 $ za pobranie aplikacji:

1. Pobierz aplikację Wealth na Androida/iOS podając swój numer telefonu za pomocą tego linku (pamiętaj, aby użyć dokładnie tego linku, zamiast pobierać aplikację bezpośrednio z Apple Store lub Google Play, w przeciwnym razie nie otrzymasz darmowego bonusu BTC)

2. Zarejestruj się i przejdź weryfikację KYC poziomu 1.

3. Złóż minimalny depozyt w wysokości 50 € lub równowartość w dowolnej obsługiwanej walucie lub kryptowalucie

 

Otrzymasz zdrapkę o wartości od 1 do 100 € w CHSB. Zdobądź również zdrapkę za każdego poleconego, który pobierze aplikację z twojego linku i wykona powyższe zadania.
Środki które wpłacisz i otrzymasz ze zdrapki możesz w dowolnym okresie wypłacić.

Wypłata otrzymanych w aplikacji nagród wiąże się z pobraniem przez Swissborg opłaty. Szczegółowe informacje na ten temat znajdziesz tutaj.


Więcej informacji na temat airdropa znajdziesz tutaj oraz w sekcji najczęściej zadawanych pytań.

Darmowe Kryptowaluty znajdziesz także na Facebooku i Twitterze


 

Swissborg to szwajcarski fintech, którego celem jest zostanie pierwszą platformą zarządzania majątkiem w kryptowalutach opartą na technologii blockchain.

Ze względu na oferowane nagrody aplikacja SwissBorg Community dostępna jest TYLKO dla osób z kwalifikujących się krajów (w tym Polska) i mających co najmniej 18 lat.

CHSB (SwissBorg Network Token) to wielozadaniowy token używany do uczestnictwa w sieci SwissBorg.

KYC to w pełni bezpieczny i regulowany prawem proces, w którym firma weryfikuje tożsamość klientów, aby ocenić ich wiarygodność. Celem KYC jest zapobieganie wykorzystywaniu firm do prania pieniędzy.