Darmowe Kryptowaluty

Nasz serwis umożliwia otrzymanie darmowych kryptowalut. Darmowe kryptowaluty najczęściej można zgarnąć za pomocą programu AIRDROP. Wszystkie airdropy znajdujące się na tej stronie są przez nas weryfikowane i sprawdzane.

darmowe kryptowaluty

Czym jest Airdrop?

Airdrop oznacza bezpłatne rozpowszechnianie monet poszczególnych kryptowalut wśród społeczności. Kluczową zaletą programu airdrop jest to, że otrzymujemy darmowe kryptowaluty za wykonanie prostych, konkretnych czynności.

images/ab2.jpg

Czym są airdropy i jak działają?

Airdrop jest obecnie jednym z popularniejszych zjawisk w świecie kryptowalut. Jest prawdopodobnie najskuteczniejszym formatem promocyjnym do uruchomienia tokena lub kryptowaluty. Na tak przepełnionym już rynku, jakim jest rynek kryptowalut dystrybucja darmowych tokenów jest jednym z najlepszych sposobów na zyskanie popularności. Dlatego airdropy to projekt, który niewątpliwie przykuwa uwagę wielu osób, bo to dobra okazja do zdobycia darmowych kryptowalut bez większego wysiłku.

Po co rozdawać darmowe kryptowaluty?

To proste – to strategia marketingowa, dzięki której projekt zaistnieje i zyska popularność. Nie tylko nowe projekty przeprowadzają airdropy - niektóre kryptowaluty, platformy wymiany czy usługi portfelowe również rozdają darmowe tokeny. Czasami są one również wręczane jako nagroda lojalnym użytkownikom, którzy przechowują kryptowaluty przez długi czas.

Jak wziąć udział w Airdropie?

Wzięcie udziału w Airdropie nie jest szczególnie trudne. Jako użytkownik musisz być jedynie świadomy projektów, które wkrótce zostaną uruchomione. Zwykle wzięcie udziału sprowadza się do wykonania bardzo prostych zadań, takich jak: dołączenie do sieci społecznościowych, czy wrzucenia jakiegoś posta.