Darmowe LESS Od CoinMarketCap

Darmowe LESS Od CoinMarketCap
Autor Dominik Zjawiński
Dominik Zjawiński04.06.2023 | 7 min.

Czym jest Less Network (LESS)?


Less Network (LESS) -  to platforma zapewniająca narzędzia dla traderów i inwestorów w celu maksymalnego wykorzystania przestrzeni DeFi. Zapomnij o przeszukiwaniu nieznormalizowanych platform i stron internetowych - teraz wszystkie potrzebne informacje masz w jednym miejscu! LESS oferuje handel na żywo, dane historyczne, wykresy, największe wzrosty, Multiswap, Pathfinder i wiele więcej. To jeszcze nie wszystko! Less Network obsługuje również główne protokoły DeFi, takie jak Ethereum, Binance Smart Chain, Polygon, Tron i inne.
Less Network to sieć, której celem jest dostarczenie narzędzi dla traderów i inwestorów, aby jak najlepiej wykorzystać całą przestrzeń DeFi bez konieczności wyszukiwania informacji na szerokiej gamie niestandardowych platform i stron internetowych. LessNetwork będzie obsługiwać transakcje na żywo, dane historyczne, wykresy na żywo, najlepsze zyski, Multiswap, Pathfinder i wiele więcej w połączeniu na jednej platformie.    

Less AirDrop

CoinMarketCap x Less Network rozdają członkom społeczności 1,500,000 darmowych LESS. Wykonaj proste zadania w mediach społecznościowych i prześlij swoje dane, aby mieć szansę na zdobycie 1000 LESS o wartości ok. 20 USD.

Co zrobić, aby otrzymać darmowe LESS?

1. Zarejestruj się na CoinMarketCap

2. Otwórz stronę airdropa, kliknij "Join airdrop" i wykonaj wymagane zadania:

dodaj Less Network do swojego Watchlist na CoinMarketCap
zaobserwuj Twittera Less Network, USM Verse  i CoinMarketCap
zretweetuj i polub ten post i oznacz co najmniej 2 znajomych
dołącz do kanału Less Network, Less Network Announcements i CoinMarketCap  oraz CoinMarketCapEN (opcjonalnie) na Telegramie
polub fanpage CoinMarketCap na Facebooku oraz dołącz do CoinMarketCap na Instagramie i Reddicie (opcjonalnie)
3. Prześlij swoje dane i wypełnij formularz airdropa

UWAGA! Spośród uczestników, zostanie wylosowanych 1,500 użytkowników, którzy otrzymają darmowe LESS. Lista zwycięzców zostanie ogłoszona 30 września, a dystrybucja tokenów nastąpi 1 października.

Uwaga!

Nasz serwis nie zagwarantuje Ci żadnych zysków za wykonywane przez Ciebie airdropy. Jednocześnie nie bierzemy odpowiedzialności za dane, które udostępniasz dobrowolnie na innych serwisach. Otrzymanie kryptowalut zależy jedynie od organizatora airdropa. Na naszej stronie opisujemy sposób w jaki nam udało się otrzymać bezpłatne kryptowaluty wykonując konkretne kroki w danym airdropie. Podane kwoty w USD/EUR są szacunkowe i ostatecznie mogą się różnić od tych, które podaliśmy. Wiąże się to z wahaniami kursów i innymi czynnikami niezależnymi od nas. Pamiętaj o bezpieczeństwie swoich danych, więcej możesz na ten temat przeczytać tutaj.

 

5 Podobnych Artykułów

  1. Darmowe GRT Od Coinbase
  2. Jak zabezpieczyć swoje kryptowaluty przed kradzieżą?
  3. Najważniejsze aktualności tygodnia: Nowinki, skandale, ważne wydarzenia.
  4. DeFi - jak działa finansowanie zdecentralizowane?
  5. Handel kryptowalutami dla początkujących - poradnik krok po kroku.
tagTagi
shareUdostępnij artykuł
Autor Dominik Zjawiński
Dominik Zjawiński

Jestem Dominik Zjawiński, pasjonat kryptowalut i technologii blockchain. Moje analizy rynku oraz porady inwestycyjne pomogą Ci zrozumieć świat krypto. Razem odkrywajmy możliwości i wyzwania tego ekscytującego świata!

Oceń artykuł
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
Ocena: 0.00 Liczba głosów: 0

Komentarze(0)

email
email

Polecane artykuły

AirdropyDarmowe ALEPH Od Coinbase

Chcesz zdobyć darmowe tokeny ALEPH? Sprawdź program Coinbase, który oferuje darmowe ALEPH dla użytkowników. Dowiedz się, jak zgarnąć swoje darmowe ALEPH i skorzystaj z tej okazji. Nie przegap możliwości otrzymania bezpłatnych tokenów ALEPH od Coinbase już teraz!