Darmowe GRT Od Coinbase

Darmowe GRT Od Coinbase
Autor Dominik Zjawiński
Dominik Zjawiński29.09.2023 | 2 min.

GRT to skrót od Graph Token, który jest kryptowalutą związana z protokołem The Graph. The Graph to zdecentralizowana platforma, która umożliwia wyszukiwanie, indeksowanie i organizację danych z różnych blockchainów. Protokół ten pozwala na efektywne przetwarzanie i dostarczanie danych w formie subgrafów, które są używane przez deweloperów aplikacji do szybkiego wyszukiwania i pobierania konkretnych informacji z blockchaina.

Jak działa Graph (GRT)?

GRT jest używany jako token sieciowy w ekosystemie The Graph. Pełni on kilka funkcji, takich jak zapewnienie dostępu do usług protokołu, umożliwienie delegowania głosów i zarządzania protokołem, a także nagradzanie uczestników sieci za dostarczanie i przetwarzanie danych.

Posiadacze GRT mogą wykorzystywać te tokeny do delegowania ich węzłom (indexerom) w celu poprawy ich reputacji i zdobywania większych nagród. Dodatkowo, twórcy subgrafów mogą płacić w GRT za indeksowanie i udostępnianie swoich danych na platformie.

Dowiedz się, jak działa Graph i zdobądź do 3 USD w tokenach GRT.

Co zrobić, aby otrzymać darmowe GRT?

1. Odwiedź Coinbase.com

2. Zarejestruj sie, a następnie zweryfikuj swoje konto przesyłając dokumenty (swoje zdjęcie i dowód)

3. Zapisz się do waitlist, aby otrzymać darmowe GRT

4. Po 24h możesz wziąć udział w quizie, w którym trzeba odpowiedzieć na proste pytania - tokeny zostaną wysłane do twojego portfela natychmiast

Jeśli masz problem ze stroną Coinbase Earn:

1. Przejdź na stronę główną

2. Zjedź na dół strony i wybierz "Odkryj więcej zasobów"

3. Wybierz z listy The Graph (GRT)

4. Pod wykresem cen znajdziesz lekcje

5. Przejdź do lekcji i rozwiąż quiz

Uwaga!

Nasz serwis nie zagwarantuje Ci żadnych zysków za wykonywane przez Ciebie airdropy. Jednocześnie nie bierzemy odpowiedzialności za dane, które udostępniasz dobrowolnie na innych serwisach. Otrzymanie kryptowalut zależy jedynie od organizatora airdropa. Na naszej stronie opisujemy sposób w jaki nam udało się otrzymać bezpłatne kryptowaluty wykonując konkretne kroki w danym airdropie. Podane kwoty w USD/EUR są szacunkowe i ostatecznie mogą się różnić od tych, które podaliśmy. Wiąże się to z wahaniami kursów i innymi czynnikami niezależnymi od nas. Pamiętaj o bezpieczeństwie swoich danych, więcej możesz na ten temat przeczytać tutaj.

5 Podobnych Artykułów:

  1. Darmowe Tokeny Od NFTMart
  2. DeFi - jak działa finansowanie zdecentralizowane?
  3. Handel kryptowalutami dla początkujących - poradnik krok po kroku.
  4. Sprawdź Agencję SEO z Poznania
  5. Podstawowe zasady bezpiecznych inwestycji w kryptowaluty.
tagTagi
shareUdostępnij
Autor Dominik Zjawiński
Dominik Zjawiński

Jestem Dominik Zjawiński, pasjonat kryptowalut i technologii blockchain. Moje analizy rynku oraz porady inwestycyjne pomogą Ci zrozumieć świat krypto. Razem odkrywajmy możliwości i wyzwania tego ekscytującego świata!

Oceń artykuł
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
Ocena: 5.00 Liczba głosów: 1

Komentarze (0)

email
email

Polecane artykuły

AirdropyDarmowe ALEPH Od Coinbase

Chcesz zdobyć darmowe tokeny ALEPH? Sprawdź program Coinbase, który oferuje darmowe ALEPH dla użytkowników. Dowiedz się, jak zgarnąć swoje darmowe ALEPH i skorzystaj z tej okazji. Nie przegap możliwości otrzymania bezpłatnych tokenów ALEPH od Coinbase już teraz!

AirdropyDarmowe LESS Od CoinMarketCap

Less Network to sieć, której celem jest dostarczenie narzędzi dla traderów i inwestorów, aby jak najlepiej wykorzystać całą przestrzeń DeFi bez konieczności wyszukiwania informacji na szerokiej gamie niestandardowych platform i stron internetowych. LessNetwork będzie obsługiwać transakcje na żywo, dane historyczne, wykresy na żywo, najlepsze zyski, Multiswap, Pathfinder i wiele więcej w połączeniu na jednej platformie. CoinMarketCap x Less Network rozdają członkom społeczności 1,500,000 darmowych LESS. Wykonaj proste zadania w mediach społecznościowych i prześlij swoje dane, aby mieć szansę na zdobycie 1000 LESS o wartości ok. 20 USD. Co zrobić, aby otrzymać darmowe LESS? 1. Zarejestruj się na CoinMarketCap 2. Otwórz stronę airdropa, kliknij "Join airdrop" i wykonaj wymagane zadania: dodaj Less Network do swojego Watchlist na CoinMarketCap zaobserwuj Twittera Less Network, USM Verse i CoinMarketCap zretweetuj i polub ten post i oznacz co najmniej 2 znajomych dołącz do kanału Less Network, Less Network Announcements i CoinMarketCap oraz CoinMarketCapEN (opcjonalnie) na Telegramie polub fanpage CoinMarketCap na Facebooku oraz dołącz do CoinMarketCap na Instagramie i Reddicie (opcjonalnie) 3. Prześlij swoje dane i wypełnij formularz airdropa UWAGA! Spośród uczestników, zostanie wylosowanych 1,500 użytkowników, którzy otrzymają darmowe LESS. Lista zwycięzców zostanie ogłoszona 30 września, a dystrybucja tokenów nastąpi 1 października. Darmowe Kryptowaluty znajdziesz także na Facebooku i Twitterze

AirdropyDarmowe Tokeny Od NFTMart

Chcesz zdobyć darmowe tokeny od NFTMart? Przeczytaj nasz artykuł i dowiedz się, jak możesz otrzymać darmowe tokeny na platformie NFTMart. Skorzystaj z tej okazji i zgarnij unikalne cyfrowe aktywa zupełnie za darmo. Nie przegap szansy na zdobycie darmowych tokenów od NFTMart!