Darmowe GRT Od Coinbase

Darmowe GRT Od Coinbase
Autor Dominik Zjawiński
Dominik Zjawiński29.09.2023 | 2 min.

GRT to skrót od Graph Token, który jest kryptowalutą związana z protokołem The Graph. The Graph to zdecentralizowana platforma, która umożliwia wyszukiwanie, indeksowanie i organizację danych z różnych blockchainów. Protokół ten pozwala na efektywne przetwarzanie i dostarczanie danych w formie subgrafów, które są używane przez deweloperów aplikacji do szybkiego wyszukiwania i pobierania konkretnych informacji z blockchaina.

Jak działa Graph (GRT)?

GRT jest używany jako token sieciowy w ekosystemie The Graph. Pełni on kilka funkcji, takich jak zapewnienie dostępu do usług protokołu, umożliwienie delegowania głosów i zarządzania protokołem, a także nagradzanie uczestników sieci za dostarczanie i przetwarzanie danych.

Posiadacze GRT mogą wykorzystywać te tokeny do delegowania ich węzłom (indexerom) w celu poprawy ich reputacji i zdobywania większych nagród. Dodatkowo, twórcy subgrafów mogą płacić w GRT za indeksowanie i udostępnianie swoich danych na platformie.

Dowiedz się, jak działa Graph i zdobądź do 3 USD w tokenach GRT.

Co zrobić, aby otrzymać darmowe GRT?

1. Odwiedź Coinbase.com

2. Zarejestruj sie, a następnie zweryfikuj swoje konto przesyłając dokumenty (swoje zdjęcie i dowód)

3. Zapisz się do waitlist, aby otrzymać darmowe GRT

4. Po 24h możesz wziąć udział w quizie, w którym trzeba odpowiedzieć na proste pytania - tokeny zostaną wysłane do twojego portfela natychmiast

Jeśli masz problem ze stroną Coinbase Earn:

1. Przejdź na stronę główną

2. Zjedź na dół strony i wybierz "Odkryj więcej zasobów"

3. Wybierz z listy The Graph (GRT)

4. Pod wykresem cen znajdziesz lekcje

5. Przejdź do lekcji i rozwiąż quiz

Uwaga!

Nasz serwis nie zagwarantuje Ci żadnych zysków za wykonywane przez Ciebie airdropy. Jednocześnie nie bierzemy odpowiedzialności za dane, które udostępniasz dobrowolnie na innych serwisach. Otrzymanie kryptowalut zależy jedynie od organizatora airdropa. Na naszej stronie opisujemy sposób w jaki nam udało się otrzymać bezpłatne kryptowaluty wykonując konkretne kroki w danym airdropie. Podane kwoty w USD/EUR są szacunkowe i ostatecznie mogą się różnić od tych, które podaliśmy. Wiąże się to z wahaniami kursów i innymi czynnikami niezależnymi od nas. Pamiętaj o bezpieczeństwie swoich danych, więcej możesz na ten temat przeczytać tutaj.

5 Podobnych Artykułów

  1. Darmowe Tokeny Od NFTMart
  2. Jak zabezpieczyć swoje kryptowaluty przed kradzieżą?
  3. Najważniejsze aktualności tygodnia: Nowinki, skandale, ważne wydarzenia.
  4. DeFi - jak działa finansowanie zdecentralizowane?
  5. Handel kryptowalutami dla początkujących - poradnik krok po kroku.
tagTagi
shareUdostępnij artykuł
Autor Dominik Zjawiński
Dominik Zjawiński

Jestem Dominik Zjawiński, pasjonat kryptowalut i technologii blockchain. Moje analizy rynku oraz porady inwestycyjne pomogą Ci zrozumieć świat krypto. Razem odkrywajmy możliwości i wyzwania tego ekscytującego świata!

Oceń artykuł
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
rating-fill
Ocena: 5.00 Liczba głosów: 1

Komentarze(0)

email
email

Polecane artykuły

AirdropyDarmowe ALEPH Od Coinbase

Chcesz zdobyć darmowe tokeny ALEPH? Sprawdź program Coinbase, który oferuje darmowe ALEPH dla użytkowników. Dowiedz się, jak zgarnąć swoje darmowe ALEPH i skorzystaj z tej okazji. Nie przegap możliwości otrzymania bezpłatnych tokenów ALEPH od Coinbase już teraz!