Blog image

Jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę ze światem wirtualnych walut i chcesz zdobyć swoje pierwsze kryptowaluty - kraniki kryptowalutowe to idealne rozwiązanie. To strony, które za cel biorą sobie zapoznawanie nowych użytkowników ze światem wirtualnych walut poprzez rozdawanie darmowych kryptowalut. Jak dużo jesteśmy w stanie zarobić korzystając z tych serwisów? Sprawdźcie w naszym kwietniowym podsumowaniu! 

    Na pewno większość z was wie już na jakiej zasadzie działają kraniki kryptowalutowe. Wykonujemy proste zadania typu obejrzenie reklamy, czy po prostu rozwiązanie captcha, a do naszych portfeli powoli skapują niewielkie ilości kryptowalut. Jednorazowo otrzymywane nagrody mogą wydawać się nieduże, jednak jak już to wiele razy podkreślaliśmy najważniejsza jest systematyczność. Wystarczy odwiedzać kraniki regularnie, a szybko będziemy mogli zaobserwować jak stan naszego konta będzie się powiększał każdego dnia. W końcu to tylko pare kliknięć, które możemy wykonać przy okazji. 

    Z kraników kryptowalut korzystamy już regularnie czwarty miesiąc, a w naszych comiesięcznych podsumowaniach pokazujemy Wam, ile darmowych kryptowalut udało nam się zdobyć odwiedzając polecane przez nas kraników. Czas więc na podsumowanie kwietnia! 


Freebitco.in

Freebitco.in to kranik bitcoinowy, rozdający satoshi, czyli części ułamkowe bitcoina. Co godzinę możemy rozwiązać captcha i "rollować" z szansą na wygranie do 200 USD w BTC. Nam jeszcze się nie udało, ale cały czas próbujemy :) Natomiast od początku korzystania z Freebitco.in udało nam się już uzbierać 9911 satoshi -  w samym kwietniu było to aż 4452 satoshi. 

Faucetcrypto.com

Faucetcrypto to chyba najbardziej rozbudowany kranik ze wszystkich przez nas polecanych, oferujący najwięcej możliwości zdobywania darmowych kryptowalut. Dużo zadań, codzienne bonusy za logowanie i coraz większe zdobywane przez nas nagrody, które rosną wraz ze wzrostem naszego levelu. Do tej pory udało nam się uzbierać ponad 360 tys. coinów, czyli 25661 satoshi. W kwietniu było to 12 896 satoshi - udało nam się więc podwoić nasze saldo. 

Publish0x

Publish0x, czyli platforma blogowa rozdająca czytelnikom i twórcom darmowe kryptowaluty. Publish0x oferuje możliwość umieszczania własnych wpisów, ale przede wszystkim nagradza czytelników, rozdając tokeny Ethereum, Ampleforth i iFARM. Jak widzicie do tej pory udało nam się uzbierać ponad 15 USD w kryptowalutach, a wymagane jest tylko 5 kliknięć dziennie. Na tą chwilę tokeny Ampleforth możecie także otrzymać w airdropie od Coinbase.